WYPRZEDAŻ KSIĄŻEK I WYPOSAŻENIA

Drodzy Klienci, nasi Przyjaciele! Ze smutkiem informujemy, że Mała Buka będzie otwarta tylko do końca lipca. Rosnące koszty i spadające przychody zmusiły nas niestety do podjęcia takiej decyzji. Można nas jeszcze odwiedzać i kupować książki, zabawki oraz całe wyposażenie księgarni i sali urodzinowej. Dziękujemy Wam za wszystkie wizyty i rozmowy.

Lato z Małą Buką

Zapraszamy na letnie zajęcia w Małej Buce, które w tym roku odbędą się między 25 czerwca a 6 lipca w godz. 10.00-16.00. Codziennie planujemy spotkanie z innymi bohaterami doskonale znanymi z najpopularniejszych książek i filmów dla dzieci.

Spotkanie z Łukaszem Wierzbickim

W poniedziałek 18 czerwca o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy na spotkanie z jednym z naszych ulubionych autorów. Bohaterem spotkania będzie Łukasz Wierzbicki i jego ostatnia książka „Ocean to pikuś”.

MAJÓWKA Z BUKĄ Tajemnica orkiestry

W czwartek 3 maja o godz. 12.00 zapraszamy małych detektywów na spotkanie z nową częścią Tajemnic Wydawnictwa Zakamarki – Tajemnicą Orkiestry, która znajduje się w nowym tomie przygód Lassego i Mai „Tajemnicy teatru”.

Praca Małej Buki w okresie wakacyjnym

Drodzy klienci, między 30 a 27 lipca pracujemy tylko w tygodniu w godzinach 10.00-19.00. W weekendy księgarnia jest nieczynna. Ostatni dzień pracy Małej Buki to piątek 27 lipca. Życzymy wszystkim zaczytanych wakacji!!!

CZERWCOWA PROMOCJA URODZINOWA

Oferta specjalna na czerwcowe urodziny u Małej Buki! Happy hours – sobota godz. 14.00 – urodziny w cenie 550 zł za 10 dzieci (zamiast 650 zł). Piątkowe urodziny z kateringiem podstawowym dla małej grupy w cenie (550 zł za 10 dzieci)

Praca Małej Buki

Drodzy Klienci, w ostatnim tygodniu grudnia nie prowadzimy zajęć cyklicznych, ale już teraz zapraszamy na pierwsze zajęcia w styczniu – Kukułki 02.01., Klub Malucha 03.01., Ekomaluchy 08.01.

Bądź na bieżąco

Wykorzystano ikony stworzone przez Freepik z serwisu www.flaticon.com na licencji CC 3.0 BY