Zabawa z Wikingami

W niedzielę 17 czerwca o godz. 14.00 serdecznie zapraszamy na spotkanie z nowym bohaterem Martina Widmarka. Razem z Halvdanem wybierzmy się w ekscytującą podróż do świata Wikingów.

Pirackie podchody

Do kroćset! Chwila nieuwagi i zdradzieckie szczury lądowe przejęły naszą skrzynię ze skarbem. Ale nie poddamy się tak łatwo! Wyruszmy na podchody, aby odzyskać naszą własność. Mamy lunetę, a nasze pirackie serca nie boją się niczego!

DZIEŃ DZIECKA

W niedzielę 3 czerwca o godz. 14.00 zapraszamy na Dzień Dziecka z Małą Buką i serią książek Wydawnictwa Widnokrąg „Co się stało?” Spróbujemy znaleźć optymistyczne wyjaśnienia dla różnych codziennych wypadków, a także wymyślić sposoby, jak radzić sobie choćby i z najgorszą wpadką.

WWKK w Małej Buce

W niedzielę 22 kwietnia zapraszamy do Małej Buki na Warszawski Weekend Księgarń Kameralnych. W programie mamy trzy spotkania.

Noc Muzeów z Buką

W sobotę 19 maja o godz. 19.00 zapraszamy na Noc Muzeów z Małą Buką. W programie warsztaty o dzikich zwierzętach i projekcja filmu „Kacper i Emma na safari”.

Grube dzierganie

Zapraszamy Ursynów do dziergania z wełny czesankowej! Chcecie zrobić sobie same koszyczek, podusie albo kocyk? To świetna okazja by się tego nauczyć! Nic nie trzeba przynosić, dziergamy rękami. Każdy bierze ze sobą do domu swoją jeszcze cieplutką robótkę.

Poczytajki z Noskiem

W niedzielę 27 maja o godz. 14.00 zapraszamy na poczytajki z nowym bohaterem Svena Nordqvista – Noskiem. Razem z misiem w śmiesznej pasiastej czapeczce będziemy się zastanawiać do czego służą znane nam rzeczy i powymyślamy dla nich inne zastosowania.

MAJÓWKA Z BUKĄ Tajemnica orkiestry

W czwartek 3 maja o godz. 12.00 zapraszamy małych detektywów na spotkanie z nową częścią Tajemnic Wydawnictwa Zakamarki – Tajemnicą Orkiestry, która znajduje się w nowym tomie przygód Lassego i Mai „Tajemnicy teatru”.

Bądź na bieżąco

Wykorzystano ikony stworzone przez Freepik z serwisu www.flaticon.com na licencji CC 3.0 BY