Skąd się wzięliśmy? Wyrośliśmy pod skrzydłami marki Badet i taką nazwę nosiliśmy przez cztery lata. Jednak w grudniu 2017 roku nadszedł nasz czas i wyfrunęliśmy z gniazda – staliśmy się Małą Buką.

Uwielbiamy literaturę dziecięcą. Zachwycamy się tekstem, podziwiamy ilustracje i każdego dnia staramy się dowiedzieć czegoś nowego, bo wyróżnia nas prawdziwa pasja. Nie chcemy być po prostu księgarnią. Chcemy być miejscem spotkań, które zapisze się w pamięci dzieciaków i ich rodziców. Organizujemy kreatywne warsztaty, spotkania z autorami i urodziny. Odwiedzają nas całe grupy przedszkolne i szkolne na zajęciach Witajcie w księgarni, a najmłodsi spędzają z nami poranki w Klubie Malucha. Mamy sprawdzone grono animatorów, którzy ciągle zaskakują nas pomysłami i zarażają dzieci swoim entuzjazmem.

Mała Buka wciąż jest mała, ale jest za to wielka doświadczeniem i zaangażowaniem 🙂


Zapoznaj się z naszą ofertą dla szkół i przedszkoli

Nasza oferta dla szkół i przedszkoli


Tylko u nas

Lista urodzinowych prezentów

W księgarni Mała Buka można zostawić dla gości listę urodzinowych prezentów. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że Państwa dziecko dostanie wymarzone książki, gry i zabawki, a żaden prezent nie zostanie powtórzony. Sprawdzamy dostępność tytułów na rynku, zapewniamy szybką dostawę i powiadomienie smsem o możliwości odbioru wybranego upominku. Na wszystkie tytuły z listy obowiązuje rabat 12 %. Oferta jest przeznaczona także dla klientów, którzy nie organizują imprezy urodzinowej w naszej księgarni.


Kawowa Karta

Dla klientów, którzy odwiedzają nas regularnie, mamy Kawowa Kartę, na której można zbierać pieczątki za ciepłe napoje. Siódma kawa zawsze gratis!


 Galeria

Bądź na bieżąco

Wykorzystano ikony stworzone przez Freepik z serwisu www.flaticon.com na licencji CC 3.0 BY